GÜNDEM MEDYA GRUBU
Deneyimli gazetecilerin girişimiyle kurulan ve 2010 yılı başında kurumsal kimliğine kavuşan Gündem Medya Grubu, kısa sürede büyük başarılara imza attı. Büyüme stratejisini internet haberciliği ve interaktif iletişim kanalları üzerine yoğunlaştıran Gündem Medya Grubu, yayın portalları finansgundem.com,borsagundem.com,sigortagundem.com ve otomobilsayfasi.com aracılığıyla her gün yüzbinlerce okuyucu kitlesine ulaşıyor.

Gündem Medya Grubu'nun yazılı basındaki ilk yatırımı Akıllı Yaşam Dergisi ise sigortacılık sektöründe en fazla takip edilen yayın organı konumunda. Dünyanın en büyük ekonomi dergisi Fortune ile birlikte dağıtılan Akıllı Yaşam Dergisi, bu sayede patronların ve üst düzey profesyonel yöneticilerin masasına ulaşan yayın organları arasında yerini almış durumda.

Bankacılık, sigorta, borsa, faktoring ve leasing sektörünün her alanındaki değişiklikleri anında okuyucularına duyuran Türkiye'nin en kapsamlı ve güncel siteleri FinansGündem ve BorsaGündem izlenme oranındaki başarısıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Söz konusu siteler bugün Türkiye'de en fazla izlenen ekonomi sitelerinin başında yer alıyor.

GMG yeni medya olarak tanımlanan 2011 yılında yayına aldığımız iPhone uygulamamız onbinlerce kişi tarafından izleniyor. iPad ve android yazılımı altyapı çalışmaları devam ederken Borsa TV ve Finans TV grubun yeni yatırım planları arasında yer alıyor.
GÜNDEM MEDYA GRUBU


İŞLERİMİZ
IPHONE VE IPAD UYGULAMALARI
DEVAM
EMLAK SEKTÖRÜNE HABERCİ BAKIŞ GELECEK
DEVAM
TEKNOLOJİ, BİLİŞİM, BİLGİ SİSTEMLERİ (ICD)
DEVAMCopyright © 2012 GÜNDEM MEDYA GRUBU HER HAKKI SAKLIDIR.
Tel : 0( 212) 255 32 94 | E-Mail : iletisim@gundemmedyagrubu.com
Web sitemizde bulunan tüm içerikler Gündem Medya Grubu' na aittir . İzinsiz kullanım gibi durumlarda cezai işlem uygulanacaktır.